Obal Outer Space růžový na iPhone 14 Pro Max

Neohodnoceno
199 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Obal Outer Space růžový na iPhone 14 Pro Max je vyroben pro ještě lepší ochranu Vašeho telefonu díky výraznému tlumení pádů a otřesů. Je vyroben ze dvou částí - z pružného TPU rámečku, který ochraňuje rohy telefonu a tvrdé průhledné zadní části obalu vyrobené z PC pro ještě lepší odolnost. Zadní část obalu je průhledná, díky čemuž vynikne barva Vašeho iPhonu. Obal disponuje také vyvýšeným okrajům obalu, a to jak v přední části, tak také okolo čočky. Zároveň jsou na obalu ochráněná tlačítka, díky čemuž chrání telefon od přebytečné špíny bez snížení funkčnosti tlačítek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obal Outer Space růžový na iPhone 14 Pro Max je vyroben pro ještě lepší ochranu Vašeho telefonu díky výraznému tlumení pádů a otřesů. Je vyroben ze dvou částí - z pružného TPU rámečku, který ochraňuje rohy telefonu a tvrdé průhledné zadní části obalu vyrobené z PC pro ještě lepší odolnost. Zadní část obalu je průhledná, díky čemuž vynikne barva Vašeho iPhonu. Obal disponuje také vyvýšeným okrajům obalu, a to jak v přední části, tak také okolo čočky. Zároveň jsou na obalu ochráněná tlačítka, díky čemuž chrání telefon od přebytečné špíny bez snížení funkčnosti tlačítek.

Důležité vlastnosti obalu:

  • Hybridní obal s pevnými zády a pružným rámečkem
  • Průhledný design - vynikne barva Vašeho telefonu
  • Pevný - vyroben z PC, který chrání zadní část telefonu a pružného TPU rámečku, který chrání okraje
  • Vyvýšené okraje - lehce vyvýšené okraje obalu jak na přední, tak na zadní straně okolo čočky dokonale chrání všechny části Vašeho telefonu
  • Ochrana tlačítek - chrání telefon od přebytečné špíny bez snížení funkčnosti tlačítek

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obaly na iPhone
Barva: Průhledná, Růžová
Typ iPhonu: iPhone 14 Pro Max

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: