Přejeme Vám všechno nejlepší do nového roku! "DAREK" - slev. kód 10 % na vše! Využijte navíc DOPRAVU ZDARMA při nákupu nad 699 Kč!

Obal na Airpods iDeal of Sweden Cosmic Pink Swirl

ODESÍLÁME DO 2 DNŮ
4 hodnocení
649 Kč
Skladem (2 ks)

Luxusní ochranný obal od Švédského výrobce iDeal of Sweden Cosmic Pink Swirl na Airpods, ochrání Vaše airpody před poškrábáním, nečistotami i pády. Obal je vyroben z velmi kvalitního materiálu a je také kompatibilní s bezdrátovou nabíječkou. Výrobky značky iDeal of Sweden jsou oblíbeným módním doplňkem všude po světě, jelikož vyjadřují luxus a exkluzivitu. Obal má také na spodní straně výřez na nabíjení, takže není nutné obal zbytečně sundávat. Všechny obaly jsou vyrobeny a navrženy ve Švédsku. Zabalené v originálním obalu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní ochranný obal od Švédského výrobce iDeal of Sweden Cosmic Pink Swirl na Airpods, ochrání Vaše airpody před poškrábáním, nečistotami i pády. Obal je vyroben z velmi kvalitního materiálu a je také kompatibilní s bezdrátovou nabíječkou. Výrobky značky iDeal of Sweden jsou oblíbeným módním doplňkem všude po světě, jelikož vyjadřují luxus a exkluzivitu. Obal má také na spodní straně výřez na nabíjení, takže není nutné obal zbytečně sundávat. Všechny obaly jsou vyrobeny a navrženy ve Švédsku. Zabalené v originálním obalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obaly na Airpods
Značka: iDeal of Sweden
Barva: Zlatá, Růžová, Bílá